EFE’NİN YENİ BAŞKANI ARTAN

Süper Amatör Lig’de mücadele eden Aydınspor’da yönetim değişti. Kulüp Başkanı Yunus Ertan görevi bırakırken, yerine Aydınspor 1923’ün eski başkanı Hüsamettin Artan koltuğa oturdu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) kıyısından dönen Aydınspor, yeni sezona kan değişikliğiyle başladı. Siyah beyazlı camianın yeni başkanı belli oldu. Efe, Kulüp Başkanı Yunus Ertan’ın görevi bırakmasının ardından olağanüstü kongreye gitti. Siyah beyazlıların yeni başkanı bir dönem Aydınspor 1923’te başkanlık yapan Hüsamettin Artan oldu. Tek listeyle seçime giren Hüsamettin Artan, üyelerin tamamının oyunu alarak camianın başına getirildi.
Kongrenin ardından konuşan Başkan Hüsamettin Artan, Aydınspor’u hak ettiği yerlere taşıyacaklarını belirterek, “Kongremiz Aydınımıza ve şehrimize hayırlı olsun. Kurduğumuz güçlü yönetimle hedefimiz Aydınspor’u hak ettiği profesyonel liglere yeniden çıkarmak. Ben ve ekibim olarak söz veriyorum, bu takımın şampiyon olması için elimizden geleni yapacağız. Bizim tek isteğimiz Aydın halkı bizim yanımızda dursun. Maçlarımızda bizi yalnız bırakmasın ve desteklesin. Biz de şampiyonluk için üzerimize düşen ne varsa yapacağız” dedi.

İŞTE ARTAN’IN EKİBİ
Hüsamettin Artan başkanlığında oluşan yeni yönetiminde şu isimler yer aldı;
Kinyaz Karakaya, Tarkan Murat, Savaş Duman, İsmet Tör, Hasan Kaya, Onur Gürer Ak, Enis Öğreten, Sefa Şık ve Necmettin Taygar.

29 Tem 2022 - 10:30 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik