Aklınız neredeydi?

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in Onursal Başkanlığı’nı yaptığı İsabeyli Şırlanspor, havlu attı. Mavi beyazlılar, ekonomik gerekçeler nedeniyle lige katılmama kararı aldı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Aklınız neredeydi?
Aklınız neredeydi?
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in Onursal Başkanlığı’nı yaptığı İsabeyli Şırlanspor lige erken havlu attı. Süper Amatör Lig’de Aydınspor’u eleyerek Bölgesel Amatör Lig’e yükselen İsabeyli Şırlanspor lige katılmama kararı aldı. Ekonomik kaynak bulmakta zorlandığı için mavi beyazlı ekip henüz kadro kuramadı.
Geleceği belirsiz olan Nazilli temsilcisi geçtiğimiz günlerde BAL’a katılım bedelini yatırdı. Yarışmacı haklarını devretmek için Didim’den bazı yatırımcılarla temas halinde olan İsabeyli Şırlanspor yönetiminin girişimleri sonuçsuz kaldı.
Beklediği desteği göremeyen İsabeyli Şırlanspor, lige katılmama kararı aldı. Yönetim Kurulu Üyesi Arif Şen yaptığı açıklamada bu yönde bir karar aldıklarını söyledi. Nazilli temsilcisinin bu kararı spor kamuoyunda tepkiyle karşılandı.
İsabeyli Şırlanspor, geçtiğimiz sezon Aydınspor’u geride bırakıp şampiyonluk ipini göğüslemişti. Büyük olayların çıktığı maçta mavi beyazlıların 1 taraftarı da dönüş yolunda kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti.

29 Tem 2022 - 10:56 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik