x

CHP, FETÖ’cü ve PKK’lı dolu

CHP’den ayrılarak Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce, Muğla’da CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yönelik çok ağır suçlamalarda bulundu. İnce, “Benim gibi Atatürkçüleri partiden yolladın, oraya FETÖ’cüleri doldurdun, PKK’lıları doldurdun, Sorosçuları, torosçuları doldurdun” dedi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Muğla'nın Marmaris, Menteşe, Yatağan, Milas ve Bodrum ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. Marmaris ilçesinde partililerle kahvaltı yapan İnce, daha sonra partisinin Muğla İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, partiye yeni katılanlara rozet taktı.
Esnafı dolaştıktan sonra Yatağan ve Milas'ta da temaslarda bulunan İnce, ardından Bodrum'a giderek Memleket Partisi İlçe Binası'nın açılışına katıldı.
Burada partililere seslenen İnce, kendisine 'Neden CHP'den ayrıldın?' diye soranlar olduğunu belirterek, "Atatürk'ün partisi değil orası, onun için ayrıldım" dedi. Atatürk'e 'Dersim katliamcısı' diyen CHP milletvekili olduğunu savunan İnce, "Orası Atatürk'ün partisi değil artık. 'CHP'nin tek hizmeti Anıtkabir' diyen Konya milletvekili de orada. Bunları nereden buldun Kılıçdaroğlu? Bu adamları nereden buldun? Sonra Muharrem İnce ve Atatürkçüler partiden gidecek. Kim gelecek? Sayın Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce gibi Atatürkçüleri partiden yolladın, oraya FETÖ'cüleri, PKK'lıları doldurdun. Sorosçuları, torosçuları doldurdun. Hepsini doldurdun" diye konuştu.

04 Ağu 2022 - 12:21 - Siyaset

Muhabir  Haber Merkezi