ÖLMEDİM AYAKTAYIM

Afyonspor maçında kadro dışı bırakılan tecrübeli kanat oyuncusu Fatih Üge, forma savaşında “ben de varım” dedi. Üge, Yıldızspor ile oynanan hazırlık maçında sergilediği 2 gollük performansla göz doldurdu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Belediyespor’un tecrübeli kanat oyuncusu Fatih Üge, Yıldızspor ile oynanan hazırlık maçında sergilediği performansla göz doldurdu. Teknik direktör Taner Öcal ile yıldızı bir türlü barışmayan 31 yaşındaki futbolcu, ligin ilk maçında ilk 21’e giremedi.

KANATLAR TEL TEL DÖKÜLDÜ

Siyah beyazlıların vasat performans sergilediği ve 1 puana razı olduğu müsabakada kanat oyuncuları Ahmet Karadayı, Anıl Arıcıoğlu tel tel döküldü. Serbest vuruşla attığı golle takımına beraberliği getiren Alim Harlak da beklentilerin altında kaldı.

FATİH GÖZ DOLDURDU

Teknik patron Taner Öcal da 5 oyuncunun performansından memnun olmadığını açıkça belirterek Batman Petrolspor maçında 11’de değişiklik sinyali verdi. Yıldızspor ile oynanan hazırlık maçında ortaya koyduğu futbolla Fatih Üge “hazırım” mesajı verdi. Aydın ekibinin ağlarını 2 kez havalandıran Fatih, teknik heyetin yüzünü güldürdü.
Fatih Üge’nin büyük bir aksilik olmaması durumunda Batman Petrolspor maçında ilk 11’de başlaması bekleniyor.

01 Eyl 2022 - 14:27 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik