Başkan Atay sözünü tuttu

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, amatör spor kulüplerinin sezon öncesi ilk gider kalemlerinin karşılanması için iki bin lira olarak açıkladığı nakdi yardım sözünü belediye meclisine taşıdı. Meclis üyelerinden nakdi yardım için yetki geldi.

Büyütmek için resme tıklayın

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, amatör spor kulüplerine sezon öncesi iki bin lira nakdi yardım sözü vermişti. Başkan Atay konuyu meclis gündemine taşıdı.
Efeler Belediyesi’nin Eylül ayı ilk meclis toplantısında üyeler Başkan Atay’a yetki verdi. Yardım konusu Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Pazartesi günü yapılacak Eylül ayı ikinci meclis toplantısında nakdi yardım konusu karara bağlanacak.
Başkan Atay, “İlçemizdeki spor kulüplerinin sezon öncesi ilk gider kalemi olan antrenör sözleşmesi ve kulüp vize işlemleri için 2 bin liraya ihtiyacı vardı. Kulüplerimize bu meblağı nakdi yardım olarak vermek için acil olarak meclis gündemine aldık. Kulüplerimizin lig maçları birkaç ay sonra başlayacak. O zaman ayrı bir nakdi yardım daha yapacağız” ifadelerini kullandı.

(İHA)

02 Eyl 2022 - 18:04 - Spor