x

NAZİLLİ’DE EĞİTİMİN KALİTESİ ARTIYOR

Aydın’ın Nazilli ilçesinde eğitimde kalitenin artırılması amacıyla çalışmalar sürüyor. Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, ‘Yaylapınar İhsan İzgi İlk ve Ortaokulu’nun sorunlarını yerinde görüp, talepleri değerlendirdi

+5
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli’de eğitimde kalitenin arttırılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, ‘Öğretmenlerle El Ele ve Öğrencilerle El Ele Projeleri’ projesi kapsamında Yaylapınar İhsan İzgi İlk ve Ortaokul’unu ziyaret etti.

İsmail Şimşek, Okul Müdürü Murat Turan, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Sorunları yerinde inceleyen Şimşek, talepleri aldı.

“EĞİTİM DAHA İLERİYE ULAŞACAK”

Öğrencilere çeşitli hediyeler de dağıtan Müdür Şimşek, miniklerin yüzünü güldürdü.

Eğitimin öğretmen, veli ve yöneticilerin birlikteliği ile daha ileri bir seviyeye ulaşacağına inandığını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü, “Okulumuza gerekli önemi veren Yaylapınar İhsan İzgi İlk ve Ortaokulu Müdürümüze ve Yaylapınar muhtarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

“DEVLETİMİZ YANINDA”

Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere devletin tüm birimlerinin sürekli yanlarında olduğunu ifade eden Yaylapınar Muhtarı Hakan Yıldırım, “Yaylapınar İhsan İzgi İlk ve Ortaokulunda 77 çocuğumuz var. Müdürümüzle beraber devamlı istişare halindeyiz, okulumuza verdiği destekten dolayı Devletimize, Bakanımıza, Milli Eğitim Müdürümüze ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. (İHA)

05 Eki 2022 - 10:27 - Gündem