“Yine çaktınız Kemal Bey”

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin yerli ve milli vizyon projesi TOGG ile ilgili ‘Milleti kandırıyorlar’ sözleri yeniden gündem oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı’nın da sosyal medya hesabından paylaştığı o videoya çok sayıda kullanıcısından destek geldi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye'nin vizyon projelerinden biri olan ve ülkemizin geldiği noktayı tüm dünyaya ilan eden yerli otomobil TOGG bugün seri üretime geçiyor.

Tüm Türkiye'nin heyecanla beklediği yerli otomobil TOGG bugün banttan inecek ve Başkan Erdoğan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'un üretim tesisinin açılışını yapacak.

Türkiye'nin yerli ve milli birçok projesine destek vermeyen ana muhalefet partisi CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun TOGG ile ilgili yeniden sosyal medyada gündem oldu.

CHP Lideri, Türkiye'nin vizyon projesi TOGG'u küçümseyerek, "Oturdular büyük gösteriler yaptılar, iş adamları bir araya geldi, bakanlar cumhurbaşkanları bir araya geldi, otomobil üretiyoruz dediler.. Nerde? Milleti kandırmak için" ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, bu tarihi günde Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı o konuşmayı 'Yine Çaktınız Kemal Bey' diyerek paylaştı. Hamza Dağ'ın paylaşımına birçok sosyal medya kullanıcısından destek geldi.

29 Eki 2022 - 15:22 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi