x

Önal’dan altyapıya ziyaret

Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Ünal Önal, altyapı antrenörleriyle bir araya geldi. Önal, Altyapı Koordinatörlüğü’ne getirilen Birkan Duran’ı tebrik etti.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Belediyespor altyapısında revizyona gidildi. Görevine son verilen Osman Aktar’ın yerine Altyapı Koordinatörlüğü’ne Birkan Duran getirildi. Yapılan değişikliğin ardından Kulüp Başkanı Ünal Önal, Gençlik Geliştirme Merkezi’ni ziyaret etti. Önal, altyapı hocalarıyla bir araya gelip brifing aldı.
Önal, sergilediği performansla Milli Takıma kadar yükselen Berkay Ayoğmuş ve ilk 11’de formayı kapan Furkan Apaydın’ın gelişimine katkıda bulunan antrenörlere teşekkür etti.

“DAHA KUVVETLİ BİR ALTYAPI OLACAK”

Altyapı patentli Mehmet Ersavaş, Fatih Üge ile Berkay ve Furkan’ın genç futbolcular için çok önemli birer rol model olduğunu belirten Ünal Önal’’ Göreve geldiğimiz günden bugüne sadece Berkay ve Furkan değil, altyapımızda yetişen A takım kadromuzda yer alan kalecilerimiz Hasan Çayrak, Canberk Aydemir, Eren Kaya ve Baran Kaya, Ahmet Aygün, Ekin Karakuyu gibi tüm genç sporcularımıza çok önem veriyoruz. Bugüne kadar onların daha iyi gelişim sağlamaları adına adımlar attık. Daha kuvvetli, daha başarılı bir Nazilli Belediyespor altyapısı için adımlar atacağız” dedi.

09 Ara 2022 - 12:25 - Spor

Muhabir  Mustafa Çelik