x

KONUŞACAK 'KUVVET'İ KALMADI

AK Parti'nin emlakçılıkla uğraşan Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, MANŞET'in sorusuna sinirlenip 'atar' yapınca Türkiye'nin diline düştü. Ulusal medya Erim'i yerden yere vurdu.

Erdal Savaş
Erdal Savaş Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli'deki 82 dönümlük arazisine imar alamadığı için 18 milyon TL’ye satan, adı sık sık 'Emlakçı Vekil' olarak anılan AK Partili Bekir Kuvvet Erim, Türkiye'nin diline düştü.
Yazı işleri Müdürümüz Mustafa Çelik, Erim'e 'Nazilli'de masaya konulan tüm projelere muhalefet ettiği' iddialarına ilişkin bir soru yöneltti.
Çelik'in bu sorusuna öfkeyle yanıt veren Erim, atar yapmaktan da geri kalmadı. Manşet bu olayı 'Erim'i komaya sokan soru' başlığıyla okurlarına duyurdu.
Çelik'e çıkışı tepkilere neden olan Erim, hızını alamayınca bu kez de sosyal medyadan ateş etmeye başladı. Erim, “İt ürür, kervan yürür” paylaşımında bulundu.
MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ
MANŞET'in haberini kaynak gösteren ulusal medya, AK Parti'nin emlakçı vekilini yerden yere vurdu. Sözcü'den ODATV'ye kadar birçok medya kuruluşunda Erim'in bu çıkışına yer verildi. Sosyal medyada ve haberlerin altına yazılan yorumlarda da Bekir Kuvvet Erim'e tepki yağdı.
Hakkında çıkan her haberden sonra soluğu adliye binalarında alan ve savcılıklara şikayet dilekçesi yağdıran Erim'in bu olaydan sonraki tutumu da merak konusu oldu.

29 Ara 2022 - 12:57 - Siyaset

Muhabir  Erdal Savaş