x

Hatice hanımın vicdan ölümü

Nazilli, dönercide meydana gelen patlamada ölen 7 canın yasını tutarken, AK Partili Meclis Üyesi Hatice İrik'in paylaşımı, vicdan ölümünün gerçekleştiğini gözler önüne serdi.

Erdal Savaş
Erdal Savaş Tüm Haberleri
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın'ın Nazilli İlçesi dün yaşadığı tarihinin en büyük acısının yasını tutuyor.

Faciada can verenler son yolculuklarına uğurlanıyor.

Cenazelerde göz yaşları sele dönüşüyor.

AK Parti İncirliova Kadın Kolları Başkanı, Belediye Meclis Üyesi Hatice İrik'in aklında fikrinde ise deve güreşleri var.

İrik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Geleneksel İncirliova Deve Güreşleri Başlıyor. Kazasız belasız bir güreş olması dileğiyle, tüm deve sahiplerine başarılar diler, geleneğe sahip çıkan herkese teşekkür ederim" diye yazdı.
Yazdı yazmasına da sosyal medyada boy hedefi haline geldi. İrik'in paylaşımına yorum yapan takipçileri ağır eleştirilerde bulundu.

Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın da aynı yönde paylaşımda bulunduğu belirten vatandaşlar, "Anneler çocuklar ateşte can verdi. Bunların hiç mi vicdanı sızlamadı. Güreşleri iptal etmedikleri gibi bir de insanlarla dalga geçercesine festivale çağırıyorlar. Hatice Irmak anne değil galiba? Bu kadar vicdansızlık olmaz" diyerek tepkilerini dile getirdiler.

31 Ara 2022 - 14:33 - Gündem

Muhabir  Erdal Savaş