RECEP TANER MANŞET'E KONUŞTU

İYİ Parti İl Başkanı Recep Taner, İlçe Başkanı Ahmet Alak'ın eşi Pınar Alak'ın sosyal medya hesabından yaptığı skandal paylaşım hakkında açıklamada bulundu.

Erdal Savaş
Erdal Savaş Tüm Haberleri
RECEP TANER MANŞET'E KONUŞTU
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti ilçe başkanı Ahmet Alak'ı başka bir kadınla evde yakaladığını ifşa eden Pınar Alak, "Eşim olacak şahıs partiden biriyle beni aldattı, bugün evimde yakaladım. Uzaklaştırma alıp gerekli kamera görüntüleri kriminal inceleme adli kurumlar tarafından yapıldıktan sonra paylaşım yapacağım. Ahmet Alak ile hiçbir bağlantım kalmamıştır" notunu paylaşmıştı.

Konuyla ilgili Manşet Gazetesine açıklamalarda bulunan İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, olayın teyit ettirilmesi halinde gerekli idari işlemleri yapacaklarını söyledi.

Her ikisine de ulaşamadığını söyleyen Taner, "Ulaşamıyorum kendilerine aradım Ahmet Alak ve eşine ulaşamadım. Eşinin paylaşımını kaldırdığı söyleniyor. Kendileriyle konuşmadan konuyu teyit etmeden bir şey demeye lüksüm yok ama tabiki konu doğruysa gereği yapılır. Ancak şu anda kendilerine ulaşmaya çalışıyorum özel bir mesele çünkü onlarla görüştükten sonra yarın gerekli açıklamayı yaparız" ifadelerini kullandı.

15 Mar 2023 - 23:42 - Gündem

Mahreç  Erdal Savaş