YELKOVAN KOLLARI SIVADI

İYİ Parti Nazilli’de Gonca Yelkovan milletvekilliği için kolları sıvadı. Gonca Yelkovan, Aydın’da düzenlenen programda aday adaylığını açıkladı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
YELKOVAN KOLLARI SIVADI
YELKOVAN KOLLARI SIVADI
Haber albümü için resme tıklayın

 

Türkiye seçim atmosferine girdi. Gözler 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine çevrildi. Aydın’da her partiden milletvekili aday adayları sahneye çıkmaya başladı.

 

Aydın’da milletvekili listesini ön seçimle belirlemeye hazırlanan İYİ Parti, tarihi bir gün yaşadı. Adnan Menderes Park’ta gerçekleştirilen programda Aydın’ın dört bir yanından kadın aday adayları basına tanıtıldı.

 

YELKOVAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

Eski Nazilli Kadın Kolları Başkanı Gonca Yelkovan da milletvekili aday adaylığını açıkladı. Gonca Yelkovan, Nazilli bölgesinden adaylığını duyuran 4’ncü isim oldu. Aydın’a hizmet için yola çıktığını söyledi.

 

GONCA YELKOVAN KİMDİR?

 

Bir dönem Milliyetçi Hareket Partisi’nden Nazilli Belediyesi Meclis Üyeliği yapan ve MHP’deki değişim talebinin ardından kurulan İYİ Parti  saflarına geçen Gonca Yelkovan, 2 yıl Kadın Politikaları Başkanlığı yaptı. Teşkilat başkanının istifası nedeniyle görevden ayrılan Yelkovan, İYİ Parti Genel Merkez Kadın Politikaları Başkanlığı’nda Kadın Güçlendirilmesinden Sorumlu Başkan Danışmanlığı görevini yürütüyordu.

 

17 Mar 2023 - 23:59 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik