Vekiller Koçarlı’ya koştu

Koçarlı’nın Güdüşlü, Tekeli, Yeniköy, Kasaplı ve Bıyıklı Mahalleri’nde etkili olan sağanak yağış, taşkına ve sele dönüştü. Aydın AK Parti Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen zafer kutlamaları yarıda kesip, felaket bölgesine koştu

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Vekiller Koçarlı’ya koştu
Vekiller Koçarlı’ya koştu
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde yoğun yağış taşkınlara sebep olurken, bazı iş yerleri ve evlerde su baskınları yaşandı. Meteorolojinin sağanak yağış uyarısının ardından Aydın’ın Koçarlı ilçesinde sağanak yağış taşkınlara sebep oldu. Koçarlı’nın Güdüşlü, Tekeli, Yeniköy, Kasaplı ve Bıyıklı Mahalleri’nde etkili olan sağanak yağış taşkına ve sele yol açtı. Yağışla beraber bazı ev ve iş yerlerinde su baskınları yaşanırken sel suları bazı ev ve işyerlerinde su baskınları nedeniyle maddi zarar oluştu.

VALİ BİLGİ ALDI
Aydın AK Parti Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen seçimde elde edilen zaferin kutlamalarını bırakıp, felaket bölgesine gitti. Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Kaymakam Ersin Tepeli bölgeye giderek yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

28 May 2023 - 22:02 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı