Nazilli'de coşku tavan yaptı

MHP lideri Devlet Bahçeli'den '100 il' çıkışı Nazilli’yi heyecanlandırdı. Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Hayal diyorlardı. Çok heyecanlıyız. Nazilli’nin 86 yıllık rüyası gerçek oluyor" dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

MHP lideri Devlet Bahçeli'den '100 il' çıkışı geldi! Devlet Bahçeli; 'Yeni yüzyılda, 100 il, 1000 ilçeden müteşekkil idari yapısıyla gücüne güç katmış bir Türkiye’yi inşa ve ihya etmemiz mümkündür...' diyerek 19 ilçenin bu sene il yapılabileceğinin sinyallerini verdi. Bahçeli’nin açıklaması 86 yıldır il olmayı bekleyen Nazilli’yi heyecanlandırdı.

HAYAL DİYORLARDI
Nazilli’nin il olma konusu ile ilgili 14 Mayıs seçimlerinden önce temmuz ayını işaret eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan açıklamalarda bulundu.
Başkan Özcan, çok heyecanlı olduklarını belirterek, “Biz dile getirdiğimizde hayal diyorlardı ancak bu Nazilli’nin bir ideali. Bunu gerçekleştiren bir heyetin içerisinde olmaktan gurur duyuyorum. Cumhurbaşkanımıza sayın Devlet Bey’e Nazilli il olduğunda şehrimiz en güzel şekilde teşekkür edecektir” dedi.

TÜYLER DİKEN DİKEN
Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Cumhur İttifakı’nda Genel Merkezler düzeyinde konuyla ilgili kapsamlı bir çalışmanın yapıldığını kaydetti.
Tüylerinin diken diken olduğunu aktaran Özcan, “86 yıllık bir rüyayı gerçekleştiren tarafında olmak her halde Nazilli Belediye Başkanı’nın yaşayabileceği en büyük mutluluklardan birisi. Kıvanç kaynağı. Süreçte hep biz dile getirdik. Allah’a şükürler olsun rabbim bizi utandırmıyor. Bunu görmek, hep birlikte Nazilli halkı ve çevresindeki vatandaşlarla beraber kutlamayı Allah bize nasip etsin” diye konuştu.

13 Haz 2023 - 14:58 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik