Nazilli bastırıyor

Nazilli’nin il olması için AK Parti heyeti Ankara’da kamp kurdu. Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Mustafa Abak ve İlçe Başkanı Volkan Beyazıt ve yönetimi başkentte temaslarını sürdürüyor.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli bastırıyor
Nazilli bastırıyor
Haber albümü için resme tıklayın

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 100 il 1000 ilçe çıkışı 86 yıldır il olmayı bekleyen Nazilli’yi heyecanlandırdı. İlk kez hayaline bu kadar yakın olan ilçede Cumhur İttifakı kanadı başkent Ankara’ya çıkarma yaptı.
Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, Mustafa Abak, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Ali Gölgesiz, MHP İl Başkanı Haluk Alıcık başkentte temaslarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde MHP İl Başkanları toplantısına katılan Haluk Alıcık’ın ardından bu kez AK Parti cephesi Ankara’nın yolunu tuttu.

ANKARA’DA İL TRAFİĞİ
Kürşat Engin Özcan ve AK Parti ilçe yönetimi, TBMM’de Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen’i ziyaret etti.
Ardından Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi (MİARGEM) Başkanı Halil Memiş ile bir araya gelindi. Heyet daha sonra, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan 28. dönemin ilk AK Parti grup toplantısına katıldı.

HAVA ÇOK OLUMLU
Ankara’daki temaslara ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, “Konuşmalar yapılıyor. Yerel yönetimden sorumlu başkan ve başkan yardımcılarımızı ziyaret edeceğiz. Olgunlaşan bazı şeyler var. Detayları öğrenmeye çalışıyoruz. Doğru yolda ilerlediğimize inanıyoruz. Ankara’daki hava çok olumlu. Buna karşı çıkan hiçbir vekilimiz yok. Bu olgunlaşan işi tamamlayacağız gibi duruyor” dedi.

21 Haz 2023 - 12:09 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik