x

Atabay'a soruşturma

MANŞET'in Didim Belediyesi'nde 25 tekne motorunun buharlaşmasına yönelik haberi ses getirdi. Didim Belediyesi hakkında soruşturma başlatıldı.

Erdal Savaş
Erdal Savaş Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Zorla alıkoyma ve tecavüz davası yüzünden yargılanan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın başı yine derde girdi. Sık sık yolsuzluk ve kirli rant ilişkileriyle gündemden düşmeyen Didim Belediyesi hakkında bu kez de motor vurgunuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

PERSONEL İHBAR ETTİ
MANŞET, Belediyede görevli bir personel tarafından kaymakamlığa yollanan yazılı şikâyet dilekçesinde, kaçak göçmen operasyonlarında ele geçirilip yediemin olarak Didim Belediyesi'ne teslim edilen 25 tekne motorunun kayıp olduğunu bildirmişti.
Devletin operasyonlarda ele geçirdiği 25 adet tekne motorunun Didim Belediyesi'nde buharlaşmasına yönelik MANŞET'e yer alan haber ihbar kabul edildi.
Edinilen bilgilere göre Didim Kaymakamlığı, soruşturma başlatılması için Savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine harekete geçen savcılık, kayıp motorların akıbetini ortaya çıkarmak üzere soruşturma başlattı.

04 Tem 2023 - 10:42 - Gündem

Muhabir  Erdal Savaş