Hayırlı olsun

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti’den istifa edip AK Parti saflarına katılması beklenen İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya hakkında konuştu.

Erdal Savaş
Erdal Savaş Tüm Haberleri
Hayırlı olsun
Hayırlı olsun
Video için play'e tıklayın

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın ardından İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya da İYİ Parti’den istifa ediyor.
AK Parti saflarına katılmaya hazırlanan Aytekin Kaya’nın kader ortağı Kürşat Engin Özcan, Aydın siyasetine bomba gibi düşen gelişmeyi değerlendirdi.
Ankara’da TBMM’de temaslarını sürdüren Özcan, MANŞET’e özel açıklamalarda bulundu.

KIYMETLİ BİR AĞABEYİMİZ
Kararın Aydın ve İncirliova halkı için hayırlı olmasını isteyen Özcan, “Aytekin başkan sevdiğimiz kıymet verdiğimiz, mesai yaptığımız bir ağabeyimiz. Bunun değerlendirmesini hem kendisi hem de partimizin yetkili makamları yapacaktır. İnşallah hem Aydınımız hem de İncirliova’da yaşayan vatandaşlarımız için hayırlısı olur” dedi.
Kürşat Engin Özcan, kendisi gibi Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden hizmet alamamaktan yakınan Aytekin Kaya hakkında fazla yorumda bulunmadı.
Değerlendirmeyi Kaya’nın kendisinin yapacağını belirten Özcan, “Bütün değerlendirmeleri kendisi yapacaktır. Biz kendisiyle bir ağabey kardeş olarak her zaman görüşüyoruz. Kıymetli bir ağabeyimiz, değerlendirmesini vatandaşlarımıza kendisi sunsun” diye konuştu.

11 Tem 2023 - 13:38 - Siyaset

Mahreç  Erdal Savaş