Özcan’dan Arslan’a yanıt

Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli’nin il olma tarihiyle ilgili kendisini hedef alan Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’a “Zannedersem depremi gözden kaçırmış” sözleriyle yanıt verdi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Özcan’dan Arslan’a yanıt
Özcan’dan Arslan’a yanıt
Video için play'e tıklayın

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli'nin il olması için büyük gayret gösteren Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın hedef aldı.
Nuri Arslan, “Biz Temmuz’un sonunu bekliyoruz. İnşallah olur da yüzümüz güler” diyerek Nazilli'nin temmuzda il olmasına ilişkin verilen taahhütlere gönderme yaptı.

86 YILLIK HAYAL

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Özcan, Nuri Arslan’a yanıt verdi. Kürşat Engin Özcan, il olma isteğinin tüm Nazilli’nin meselesi olduğunu hatırlatıp, sabır istedi. Bu sözün verildiği tarihin ardından 6 Şubat depremlerinin olduğunu hatırlatan Başkan Özcan, “Nuri Başkan’la Nazilli İl Olsun Platformu’yla il başkanlarını ziyaret ettik. Nazilli’de bir konsensus bu. 86 yıllık bir hayal bu. Vatandaşlarımızın ve STK’ların sabırsızlığına hak vermemek elde değil. Nuri Başkanım bu sözün söylendiği tarihte depremin olmadığını, zannedersem gözden kaçırmış. İddialı bir hevestir. En hevesli de benim. Nazilli il olduğunda Kürşat Engin Özcan’ın hayatı önemli değil. Birazcık beklemek gerekiyor. 86 yıldır bekleyen Nazilli biraz daha beklerse hedefi tam göbeğinden vuracağız” dedi.

24 Tem 2023 - 17:45 - Gündem

Mahreç  Mustafa Çelik