Nazilli'de dillere destan düğün

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Fatma Tuğba Güleken ile Şanser Uçar görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Ömer Harmankaya
Ömer Harmankaya Tüm Haberleri
Nazilli'de dillere destan düğün
Nazilli'de dillere destan düğün
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Demirören Haber Ajansı Nazilli temsilcisi Bahattin Albayrak ve Hatıra Albayrak oğlu Şanser ile Kadastrodan emekli Mennan ve merhum Sebilhan Güleken ile Nazilli İlçe Sağlık Müdürü Şule Akbaş’ın kardeşi Fatma Tuğba dillere destan bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Nazilli Ziraat Bankası personellerinden Fatma Tuğba Güleken ile Nazilli Devlet Hastanesi personellerinden Adli Rapor memuru Şanser Uçar’ın düğün merasimine Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, NDH Başhekimi Necati Akkaya, Nazilli Ziraat Bankası Pazarköy Şube Müdürü Erhan Tekin, EKKK Başkanı Dursun Öztunç, Nazilli Afyonlular Dernek Başkanı ve Aydın Hedef Gazetesi imtiyaz Sahibi Bülent Akgün, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Aydın Ses Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ümit Özmen, AK Parti Geçtiğimiz dönem Aydın Milletvekillerinden Gültekin Kılınç, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Nazilli ilçe Başkanı Beyazıt ve yönetim Kurulu üyeleri, daire müdürleri, STK temsilcileri, yakınları ve çok sayıda seçkin davetli mutlu çifti yalnız bırakmadı.

Düğün merasiminde nikah şahitliklerini Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile birlikte toplamda 6 kişi yaptı. Düğünün en mutlu çifti Fatma Tuğba ve Şanser Uçar nikah memurunun sorusuna en yüksek sesle evet diyerek bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

Nikah merasiminin ardından çalan birbirinden güzel şarkılar eşliğinde mutlu çift davetliler geç saatlere kadar gönüllerince eğlendiler.
Genç çift düğün sonrası Didim ilçesi Akbük Mahallesinde bulunan Maxeria Blue Didyma Hotel’e balayı için gittiler.

02 Eyl 2023 - 20:46 - Gündem

Mahreç  Ömer Harmankaya