Fatih Atay’ı görünce başladılar fıs fıs yapmaya

Aydın'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı dolayısıyla Atatürk Kent Meydanında düzenlenen programa katılan Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tokalaşmadı.

Melek Fırat
Melek Fırat Tüm Haberleri
Fatih Atay’ı görünce başladılar fıs fıs yapmaya
Fatih Atay’ı görünce başladılar fıs fıs yapmaya
Video için play'e tıklayın

Aydın'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen törene protokol tam kadro katıldı.

Karşılıklı iddialarla gündeme gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay programda karşılaştı. Çerçioğlu ile CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Atay'ın protokol ile selamlaştığı sırada kendi aralarında konuşmaya başladı.

İkilinin arasındaki diyaloğa dahil olmayan Atay, 30 Ağustos programında soğuk bir edayla el sıkışan Çerçioğlu'nun elini bu sefer sıkmadı. Protokolü yarıya kadar selamlayan Atay, Çerçioğlu ve Yıldız ile selamlaşmadan yerine oturdu. Çerçioğlu, Atay'ın yerine oturmasının ardından gazetecilere gülümseyerek poz verdi.

Öte yandan Başkan Atay, 1 Eylül'de belediye meclisinde yaptığı konuşmada, Çerçioğlu'nun iddialarına yönelik "Verilemeyecek hesabım yok. Herkes mal varlığını açıklasın. Çamur at izi kalsın olaylarını bırakalım" demişti.

07 Eyl 2023 - 10:20 - Gündem

Mahreç  Melek Fırat