Atay sessiz kalmayacak

Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, mesnetsiz iftiralara, ailesine yapılan aşağılayıcı itham ve hakaretlere artık sessiz kalmayacağını açıkladı. Atay, bu kişilere yönelik hukuki süreç başlatacağını söyledi.

Melek Fırat
Melek Fırat Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun baskılarına dayanamayarak CHP'den istifa etmek zorunda kalan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay hakkındaki iftira ve ithamlara yönelik açıklamalarda bulundu. Atay, mesnetsiz iftiralara, ailesine yapılan aşağılayıcı itham ve hakaretlere artık sessiz kalınmayacağını duyurdu.

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLIYOR
Asılsız iddialara yönelik gündemin takipçisi olacağını ve hukuki süreci başlatacağını duyuran Atay,"Seçildiği 31 Mart 2019 tarihinden bugüne dek Efeler ilçesine yaptığı sayısız hizmetleri halkın takdirinde olan, 40 yılı aşkın süredir avukatlık, siyasi parti yöneticiliği ve milletvekilliği yapmış Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Fatih Atay'a gün aşırı atılan mesnetsiz iftiralara, ailesine yapılan aşağılayıcı itham ve hakaretlere artık sessiz kalınmayacağını, "Meyve veren ağaç taşlanır" atasözümüzün bilinciyle birlikte eylemleri suç içeren şahıslara karşı her türlü hukukî sürecin başlatılacağını ve gündemin takipçisi olacağımızı başta değerli Aydın halkı olmak üzere tüm kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerini kullandı.

20 Eyl 2023 - 17:23 - Siyaset

Mahreç  Melek Fırat