MAKAMI ZİYARETÇİLERLE DOLDU TAŞTI

Son valiler kararnamesi ile Aydın’a atanan Vali Yakup Canbolat’In makamı bir an bile boş kalmadı. Aydın’ın ileri gelen isimleri Canbolat’a tebrik ziyaretlerini sürdürdü

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
MAKAMI ZİYARETÇİLERLE DOLDU TAŞTI
MAKAMI ZİYARETÇİLERLE DOLDU TAŞTI
+1
Haber albümü için resme tıklayın

10 Ağustos’ta yayınlanan son kararname ile Bursa’dan Aydın’a atanan Vali Yakup Canbolat Aydınlılar tarafından sıcak bir şekilde karşılandı.

Görevde birinci ayını dolduran ve kenti tanımak için fizibilite çalışmalarını sürdüren Vali Canbolat bir yandan da kendisini tebrik etmek ve görevinde başarılar dilemek isteyen konuklarını makamında ağırlıyor.

Aydın Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz ve Başsavcı Vekili Kadir Çakmak, Canbolat’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Vali Canbolat’ın ziyaretçileri arasında Bursa’da birlikte çalıştığı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da vardı.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Feride Hülya Erginer ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Kaykı  ile Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Prof. Dr. Bülent Nuri Kılavuz ve beraberindeki heyet de Canbolat’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  

Aydın’ın ileri gelen isimleri de gün  içinde valiliğe gelerek iyi dileklerini sundu.

21 Eyl 2023 - 23:08 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi