x

Ömürlük imza!

Nazilli’de Ticaret Odası Muhasebe Sorumlusu Bahri Tunar ile Aile ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü’nde Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev yapan Seda Ünlü muhteşem bir törenle dünya evine girdi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’ın Nazilli ilçesi muhteşem bir düğüne ev sahipliği yaptı. Ticaret Odası Muhasebe Sorumlusu Bahri Tunar ile Aile ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü’nde Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev yapan Seda Ünlü aşklarını evlilikle taçlandırdı.

EYLÜL’DE GÜZEL BİR GÜN

Bir süre önce tanışan ve nişanlanan çift, dünya evine girdi. Bahri Tunar ve Seda Ünlü Yeşil Vadi düğün salonundaki düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Düğüne MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, siyaset ve iş dünyasından birçok isim ve çiftin yakınları katıldı.

ÖMÜRLÜK İMZA

Bahri ve Seda şahitler huzurunda kıyılan nikahla bir ömür boyu mutluğa imza attı. Nikahın ardından genç çift kendileri için hazırlanan pastayı kesip tebrikleri kabul ettiler. Mutlu çift, gece boyunca çalınan şarkılarla yakınlarıyla birlikte dans ederek gönüllerince eğlendi.

24 Eyl 2023 - 12:04 - Magazin

Muhabir  Mustafa Çelik