Pazarcı geldi hanımmm…

Kemal Kılıçdaroğlu’nun 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday gösterdiği Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Pazar Pazar gezip destek istiyor.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Pazarcı geldi hanımmm…
Pazarcı geldi hanımmm…
+2
Video için play'e tıklayın

30 Mart 2014 yılında seçildiği Büyükşehir Belediye Başkanlığı süresince reklamla göz boyayan ancak yapmayı vaat ettiği birçok projeyi yerine getirmeyen Özlem Çerçioğlu, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’ne doğru yine göstermelik çalışmalarla prim toplamaya, çalışıyor.

İlçe pazarlarında boy gösteren Çerçioğlu, vatandaştan oy devşirmeyi hedefliyor. Köşe bucak nerede pazar varsa orada boy gösteren Çerçioğlu tezgahtan çorap, simit, çıra, milli piyango bileti ne bulursa alıyor, tekrar aday olduğunu hatırlatıp, destek istiyor.

“SEÇİM KORKUSU BAŞLAMIŞ”
AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, 1 haftada Nazilli’ye iki kez gelip çarşı Pazar dolaşan Özlem Çerçioğlu’nu eleştirdi. Çerçioğlu’nun bu hamlesini “seçim korkusu” olarak nitelendiren Volkan Beyazıt, “Korkuyla Nazilli’den bir şeyler alabilir miyim diye düşünüyor. Halkımız, Büyükşehir Belediyesi’nin nasıl bir hizmet verdiğini ve bu hizmetlerin neler olduğunu sorgulayacaktır. Doğru düzgün bir hizmet yok. Görünürde elle tutulur bir şey yok. Ben bu kadar yatırım yaptım demekle olmuyor” ifadelerine yer verdi.

“NAZİLLİ’DE İZİ YOK”
Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’nun memleketi Nazilli’ye elle tutulur bir yatırım yapmadığını ifade eden Beyazıt, “Kendisi Nazillili ama Nazilli’ye faydası yok. Çok ilginç bir siyasetçi yapısı. Benim bildiğim siyasetçiler, kendi memleketlerinde iz bırakmak isterler ama Özlem Çerçioğlu’nun Nazilli’de bir izi yok. Bir hemşerisi olarak çok üzülüyorum. Nazilli çok da büyük siyasetçi çıkarmış bir yer. Gerçekten çok ilginç” dedi.

“ASKİ ÇALIŞMIYOR”
Her yağmurda gün yüzüne çıkan Nazilli’nin altyapı sorunu ve İstasyon Meydanı’nda yapılan yeraltı otoparkının içler acısı haline dikkat çeken AK Parti İlçe Başkanı, “Proje üretmek yaptım oldu mantığıyla olmuyor. Her yağmurda o otopark göle dönüyor. Projenin verimliliği, halka hizmeti esas. Su bedellerini devasa bir şekilde arttırıyorsunuz ancak ASKİ denen kurum kesinlikle altyapı hizmetini vermiyor. 82 mahallemizde bu böyle. Vatandaş, büyükşehir, küçükşehir yetkisini bilmiyor. Suyla ilgili her şey büyükşehirde” şeklinde konuştu.

29 Eyl 2023 - 14:37 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik