Nazilli çok istiyor!

Nazilli Belediyespor’un deneyimli kalecisi kaptan Ömer Kavurkacı, Serik Belediyespor maçı öncesi iddialı konuştu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli çok istiyor!
Nazilli çok istiyor!
Video için play'e tıklayın

Nazilli Belediyespor, hafta sonu oynayacağı Serik Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamladı. Siyah beyazlılar maç için Antalya’ya doğru yola çıktı. Siyah beyazlılarda zorlu maç öncesi kaptan kaleci Ömer Kavurkacı açıklamalarda bulundu.

“PUAN VEYA PUANLAR İSTİYORUZ”
Bu sezon kalesinde kusursuza yakın bir futbol oynayan Ömer Kavurkacı, Serik müsabakası için iddialı konuştu. Sezona iyi başladıklarını söyleyen deneyimli kaleci, “Kendi oyunumuzu oynayıp, oyun disiplininden kopmadığımız sürece istediğimiz sonuçları aldık. Buca maçının ilk yarısında ıkıntı yaşadık. Serik de bizim maçta çıkış arıyor. Onlar bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi oyunumuzu rakibimize kabul ettirerek oradan puan veya puanlarla dönmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

HERKES PIRLANTA GİBİ
Yeni bir takım olmalarına rağmen hava yakaladıklarını dile getiren Ömer Kavurkacı, “1 aylık bir takımız ama saha içinde ve dışında takım olarak hareket edebiliyoruz. Bu bizim için çok değerli bence. Herkes pırlanta gibi. Çok değerli arkadaşlarım var. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Güzel bir arkadaşlık ortamımız var Allah bozmasın” dedi.

06 Eki 2023 - 15:54 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik