Şampiyon belli oldu

Aydın’ın tenisteki markası EA Tenis Akademisi’nin düzenlediği Kadınlar Ligi, 9 hafta boyunca oynanan maçların ardından sona erdi. Turnuvada şampiyon ve dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
Şampiyon belli oldu
Şampiyon belli oldu
+1
Haber albümü için resme tıklayın

EA Tenis Akademisi’nin Yahura Hotel Tesisleri’ndeki toprak kortlarında gerçekleştirilen birbirinden çekişmeli müsabakalarında toplamda 10 kadın sporcu turnuvada mücadele etti. 9 hafta boyunca müsabakalar sabah 09.00 ile 16.00 arasında oynandı. Maçların ardından turnuvayı birinci bitiren Derya Aydın olurken, ikinci ise Aslı Özkan ve üçüncü Nesrin Paloğlu oldu. Turnuvanın sonunda şampiyon ve dereceye giren sporculara ödülleri takdim edilirken, turnuvaya katıldıkları için ve mücadelelerinden dolayı teşekkür edildi.

Turnuvanın ardından konuşan EA Tenis Akademisi kurucusu ve baş antrenörü Engin Arslan yaptığı açıklamada, “Bu ligimiz tamamen gündüz kursumuza gelen kadınlardan kuruldu. Hepsi sabah kadınlar kurslarımıza gelip, hem tenis eğitimi alıp, hem de lig maçlarımıza katıldı. Dolayısıyla çok keyifli bir organizasyonu daha tamamladık. Herkesin çok zevk aldığı, güzel bir turnuva oldu. Katılan tüm sporculara teşekkür ediyor, başarılarından dolayı kendilerini kutluyorum” ifadelerine yer verildi.

“EMEK VERENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ”
Turnuvaya katkılarından dolayı antrenör İbrahim Mehmet Şen’e teşekkür eden Engin Arslan, “Ligimizin oluşturulmasında ve ligimize katılan gündüz kadınlar grubunun antrenörü İbrahim Mehmet Şen hocamıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca akademimizin kafeterya sorumlusu EA Tenis Akademisi ailesinin güler yüzlü annesi Ayşe Yüksel ablamıza da emekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

“KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR”
EA Tenis Akademisi çatısı altında sabahları kadınlar kurslarının devam ettiğini söyleyen Arslan, “Burada sabah kadınlar kursumuz devam ediyor. Çok da keyifli geçiyor kurslarımız. Kurslarımıza gelmek isteyen tüm kadınlarımızı akademimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

10 Eki 2023 - 12:10 - Spor

Mahreç  Hakan Horata