Çine'de voleybol heyecanı

Çine’de Cumhuriyetin 100. yılı nedeniyle Çine Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda voleybol turnuvası heyecanı yaşanacak.

Osman  Yurttaş
Osman Yurttaş Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Çine Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün düzenlediği kurumlar arası voleybol turnuvası 12 Ekim Perşembe günü saat 18.30 itibariyle başlıyor. Turnuvaya Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Devlet Hastanesi, Emniyet Müdürlüğü, Tarım ve Orman Müdürlüğü, Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere 7 takım katılacak. Müsabakalarda eleme sistemi ile eşleşmeler sağlanacak.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Çine Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Dinçer, “Her sene düzenlediğimiz voleybol turnuvamızı Cumhuriyetimizin 100. yılında düzenleyip ev sahipliği yapmak bizler için gurur verici. Amacımız ülke ve ilçe sporuna her zaman katkıda bulunmak. Kurumlarımızın gösterdiği ilgi bizleri mutlu ediyor. Sporun içerisinde yaşayan bireyler olması bizler için önemli. Ev sahipliği yapacağımız turnuvada seyir zevki yüksek, fair play kurallarına uygun müsabakalar izleyeceğimizden şüphemiz yok. Tüm spor severleri maçlarımıza bekliyoruz" dedi.

11 Eki 2023 - 09:04 - Spor

Mahreç  Osman Yurttaş