Nazilli'de hava bozdu

Kötü bir oyunla Hacettepe’ye 2-0 yenilerek mağlup olan Nazilli Belediyespor taraftarını kahretti. Siyah beyazlılarda teknik direktör Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli'de hava bozdu
Nazilli'de hava bozdu
Video için play'e tıklayın

Nazilli Belediyespor, sahasında ağırladığı Hacettepe’ye kötü bir oyunla 2-0 mağlup olarak Ziraat Türkiye Kupası’na 2.Tur’dan veda etti. Ligde fazla süre alamayanların şans bulduğu müsabakada Naz Naz, vasat bir futbol sergiledi.

KÖTÜ OYUN TURDAN ETTİ

Özellikle savunmada yapılan hatalar dikkat çekerken Siyah İnciler, üçüncü bölgede üretkenlikte sorun yaşadı. Geçiş oyununu iyi oynayan konuk ekip, savunmanın arkasına atılan uzun toplarla golleri buldu.

“KAZANMAK İSTİYORDUK”

Maç sonunda teknik direktör Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu açıklamalarda bulundu. Maçı kazanmak istediğini ancak sahada istenilen oyunun sergilenmemesi nedeniyle üzgün olduğunu ifade ederek, “Sezon başı kampı görmedik. Oyuncularımıza çok yük biniyor. Ben de 10 tanesini dinlendirdim. Oynamaya aday oyuncularımızla kazanmak istiyorduk. Kaybetmek istemiyorduk. Planladığımız gibi gitmedi. İçeride planladığımız gibi oyun çıkmadı. 3 gün sonra maça çıkacağız. Onu düşünerek hareket ettik” dedi.

“LİGDE KAZANIP YOLA DEVAM EDECEĞİZ”

Kalabalık olmalarına rağmen kısıtlı bir kadroya sahip olduklarını dile getiren teknik patron Yavuzyiğitoğlu, şöyle deva etti;
“Bu kadrodan en iyisini bulmaya çalışıyoruz. İçerideki verimliliği arttırmaya çalışıyoruz ama işimiz de çok kolay değil. 2-3 gündür ciddi konuşmalar yapmıştım. İstediğim reaksiyonu kendilerinden alamadım. Yapacak bir şey yok. Lig maçını kazanıp yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

11 Eki 2023 - 17:06 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik