x

Aydın'ın suç makineleri

Aydın'da jandarma ekipleri tarafından haklarında çeşitli suçlardan hapis cezası bulunan 6 şahıs yakalandı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın İl Jandarma Komutanlığı JASAT Timi ve ilçe jandarma komutanlıklarınca aranan şahsın yakalanması amacıyla yürütülen koordineli çalışmalar devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre, jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde; Kuşadası ilçesinde bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık suçundan aranan ve hakkında 4 yıl 2 ay hapis cezası bulunan M.U. kıskıvrak yakalandı.

Köşk'te vergi usul kanuna muhalefet suçundan aranan ve hakkında 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası bulunan A.O., İncirliova'da suç eşyasının satın alınması ve kabul edilmesi, alt soya karşı kasten yaralama suçlarından aranan ve hakkında toplam 5 yıl 7 ay 10 gün hapis cezası bulunan D.Z. ve Söke'de herkesin girebileceği bir yerde bırakılmakla birlikte kilitlenmiş eşya hakkında hırsızlık suçundan aranan ve hakkında 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası bulunan S.Y. yakayı ele verdi.

Son olarak Efeler ilçesinde tehdit suçundan aranan ve hakkında 10 ay hapis cezası bulunan A.K. ile basit yaralama suçundan aranan ve hakkında 112 gün hapis cezası bulunan N.S. isimli şahıslar jandarmadan kaçamadı.

Adli işlemleri tamamlanan şahıslar cezaevine teslim edildi.

13 Eki 2023 - 11:36 - Asayiş

Muhabir  İhlas Haber Ajansı