x

AK Parti Aydın’da hızlı başladı

Yerel seçimde Aydın’da iktidarı hedefleyen AK Parti İl Teşkilatı kenti karış karış gezmeye başladı: İl Başkanı Gökhan Ökten ve beraberindeki vekil heyetinin durağı Sultanhisar ve Köşk ilçeleri oldu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen ve MKYK Üyesi M.Umut Tuncer, Aydın’ın Köşk ilçesine çıkarma yaptı.

Yerel seçim hazırlıklarını sürdüren heyeti Belediye Başkanı Nuri Güler ağırladı. Heyet, AK Parti Köşk İlçe Başkanlığı’na atanan Bünyamin Kahraman ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Aydın Milletvekili Mustafa Savaş “Sayın Başkanımıza ve yönetimine ilçemiz için yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum.” diyerek yerel seçimde Köşk’ten üstün bir performans beklediklerini belirtti.

SONRAKİ DURAK SULTANHİSAR

Heyetin bir sonraki durağı ise Sultanhisar ilçesi oldu.

Ak Parti heyeti burada da yeni atanan ilçe Başkanı Abdullah Bozdağ ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette yerel seçim stratejisi üzerinde de durulurken, Sultanhisar’da da yerel iktidarın alınması için yapılması gerekenler konuşuldu.

13 Eki 2023 - 18:58 - Siyaset

Muhabir  Mustafa Çelik