x

Maç sonunda isyan!

Kırşehir FK’yı 3-0’la geçerek zirve yarışına ortak olan Nazilli Belediyespor’da teknik direktör Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu maç sonunda isyan etti. Finansal sorunlar yaşadıklarını kaydeden Yavuzyiğitoğlu, şehrin dinamiklerine destek çağrısı yaptı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Video için play'e tıklayın

Nazilli Belediyespor, sahasında ağırladığı Kırşehir FK’yı 3-0’la geçerek zirve takibini sürdürdü. Siyah beyazlılarda maç sonunda büyük sevinç yaşandı. Siyah İnciler’de teknik direktör Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu müsabakanın ardından değerlendirmelerde bulundu.

“NAZİLLİ’NİN KAYBEDECEK BİR GÜNÜ DAHİ YOK”

Genç teknik adam, finansal sorunlar yaşadıklarını belirterek şehrin dinamiklerine çağrıda bulundu. Bu iyi gidişin desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Yavuzyiğitoğlu, “Kupa maçında oynayan hiçbir oyuncumu oynatmadım. İyi başladığımız bir oyun yakaladığımız pozisyonlar var. Net 4 pozisyon yakaladık. İkinci yarı istediğimiz golü bulduk. Oyuncuların her geçen gün geliştiğini görüyorum. Nazilli’nin takıma daha çok sahip çıkması lazım. Sıkıntılarımız var, şehri ileri gelenleri elini taşın altına sokmalı. Kim elini taşın altına sokacaksa şimdi sokacak. Yarın bir gün geç olur hepimiz üzülürüz. Nazilli’nin kaybedecek bir günü daha yok. Biz bir türlü dinamikleri harekete geçiremedik. Biz sahada görevimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Vali, kaymakam belediye başkanı şehrin ileri geleni kim varsa destek olsun. Bizim finansal çözülmesi gereken sorunlarımız var” dedi.

“OYUNCULARIN ALACAKLARI VAR”

Oyuncuların 2 aydır ve geçen seneden kalan alacakların olduğunu belirten Yavuzyiğitoğlu, “Birazcık hareket edilmesi lazım. Kim yapacak nasıl yapacak orasını ben bilmem. Bu iyi gidişatın desteklenmesi lazım. İnşallah bu çağrımız karşılık bulur” ifadelerine yer verdi.

14 Eki 2023 - 18:15 - Spor

Muhabir  Mustafa Çelik