x

Aydın internetsiz kalacak

Aydın’ın bazı ilçelerinde 16 Ekim Pazartesi günü internet kesintisi yaşanacak.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre; Aydın’ın bazı ilçelerinde planlı internet kesintisinin yapılacağı bildirildi. Kesinti sebebinin altyapıda yapılacak olan bakım ve güncelleme çalışmalarından kaynaklanacağı belirtildi.

İnternet Kesintisi Yaşanacak İlçeler:

Didim İlçesi: Aydın'ın deniz kıyısında yer alan bu ilçesinde, özellikle yaz aylarında yaşanan yoğun internet trafiği nedeniyle altyapı güçlendirme çalışmaları yapılacak. Bu çalışma kapsamında Didim'de belirli bölgelerde internet kesintisi yaşanacak.

Bozdoğan İlçesi: Bozdoğan ilçesinde, Telekom şirketinin yaptığı açıklamaya göre altyapı bakım çalışmaları nedeniyle belirli bölgelerde internet erişimi kısıtlanacak.

Buharkent İlçesi: Buharkent'te, fiber altyapının genişletilmesi ve mevcut hatların bakımı nedeniyle belirli saatlerde internet erişimi olmayacak.

Germencik İlçesi: Germencik'te, bazı bölgelerde altyapı iyileştirmeleri nedeniyle planlı bir internet kesintisi gerçekleştirilecek.

Kesinti hakkında daha detaylı bilgi almak ve kesintinin ne kadar süreyle devam edeceğini öğrenmek isteyen vatandaşlar, ilgili Telekom şirketinin resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler. 

15 Eki 2023 - 21:57 - Gündem

Muhabir  Haber Merkezi