x

AYDIN’DA İŞE YARADI

Denizli Sanayi Odası bünyesinde gerçekleştirilen ''İtalya İrtibat Ofisi Açılış’’ törenine katılan Aydın Sanayi Odası Başkanı Gökhan Maraş, geçen yıl açılan, İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Aydın İrtibat Ofisi’nin, kurumlar arası işbirliği çalışmalarını güçlendirdiğini, yatırım ve ticari ilişkilerin gelişmesine katkı verdiğini belirtti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Denizli Sanayi Odası bünyesinde kurulan İtalya İrtibat Ofisi’nin açılışı törenle gerçekleşti.
Açılışta, Denizli Sanayi Odası Meclis Başkanı İ.Okan Konyalıoğlu, Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, İzmir İtalyan Konsolosu Valerio Giorgio ve İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Pietro Alba’nın yanı sıra Aydın Sanati Odası Başkanı Gökhan Maraş da yer aldı.
İmzalanan protokol sonrasında ofis açılış töreni için kurdele kesilerek İtalya ile Denizli sanayisi arasındaki ticari ve yatırım ilişkilerini arttıracak İrtibat Ofisi faaliyete geçti.

YOLU AYDIN AÇTI
Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş; geçen yıl Aydın Sanayi Odası bünyesinde açılan, İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Aydın İrtibat Ofisi’nin, kurumlar arası işbirliği çalışmalarını güçlendirdiğini, yatırım ve ticari ilişkilerin gelişmesine katkı verdiğini belirtti.
Ege Bölgesi’nde ikinci irtibat ofisinin Denizli Sanayi Odası’nda açılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Maraş, Denizli Sanayi Odası ve sanayici üyelerine hayırlı olmasını diledi.

16 Eki 2023 - 19:13 - Ekonomi

Muhabir  Haber Merkezi