Aydınspor yönetimine ikaz

Aydınspor’un en önemli destekçilerinden Asi Kankalar taraftar grubu basın açıklamasında bulundu. Yeni sezonda sadece siyah beyaz sevda için tribünde yer alacakları bildirilen Asiler, Zoroğlu yönetimine de uyarılarda bulunuldu.

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
Aydınspor yönetimine ikaz
Aydınspor yönetimine ikaz
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Süper Amatör Lig ekiplerinden Aydınspor’da yeni yönetimin yıldızı bir türlü taraftarla barışmıyor. Siyah beyazlıların başkanlık koltuğunu ele alan Zoroğlu yönetimi, taraftarla birliği bir türlü sağlayamadı. Kulüpte ilk defa taraftar geleneği zedelendi.

Aydınspor’u canı gönülden seven ve her sene destekleyen Asi Kankalar taraftar grubu, sessizliğini yaptığı paylaşımla bozdu. Taraftarlar, Zoroğlu yönetimine ve yönetimde yer alan Muhammet Gümüş’e ikazda bulunarak, yeni sezonda da takıma desteğe devam edeceklerini belirtti.

YÖNETİME 2 TALEP
Asi Kankalar’ın yaptığı paylaşımda, yönetime desteklerinin olmayacağının altı çizildi. Yeni sezonda tribünde yerini alacaklarını belirten siyah beyazlı taraftarlar, Zoroğlu yönetimine 2 talepte bulundu. Asi Kankalar, “Muhammet Gümüş, Asi Kankalar’ın adını dahi ağzına almayacak ve bizlerle muhatap olmayacaktır. İkinci olarak ise; Aydınspor geçmişten günümüze taraftarıyla, hocasıyla, futbolcusuyla bir bütün olarak vatanına ve milletine sadık, geçmişinde şaibe olmayan bir camiadır. Bu bağlamda geçmişi şaibeli olan yöneticisinden teknik ekibine kadar hiç kimse bu çatı altında herhangi bir görevde bulunmamalıdır” ifadelerine yer verildi.

17 Eki 2023 - 12:57 - Spor

Mahreç  Hakan Horata