x

Saha karıştı!

1. Amatör Ligi'nde oynanan Yeni Güneyspor-MY Kocaçınarspor maçına yaşanan kavga damga vurdu. Futbolcunun topu karşı takımın hocasına fırlatmasıyla başlayan olayda, kırmızı kart gören yöneticinin rakip yedek kulübesine yönelmesiyle saha içi ve dışında gergin anlar yaşandı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Video için play'e tıklayın

Denizli 1. Amatör Küme C Grubu 4. haftasında Denizli’nin Güney ilçesinde oynanan Yeni Güneyspor - MY Kocaçınarspor maçı, hareketli anlara sahne oldu.

MY Kocaçınarspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan, maçın 38. dakikasında taca çıkan topu eline alıp birkaç saniye geciktirerek rakip oyuncuya verince ortam bir anda gerildi. Sinirlenen ev sahibi takımın futbolcusu, topu Teknik Sorumlu Muhsin Kayan’ın üzerine attı. Futbolcu ve antrenör arasında yaşanan itiş kakış, her iki tarafın araya girmesiyle büyümeden sona erdi.

HAKEME TEPKİ
Pozisyonu değerlendiren maçın hakemi, oyuncuya kırmızı kart gösterdi. Yaşananlardan Kocaçınarspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan’ı sorumlu turan Yeni Güneyspor futbolcuları ve yöneticileri, hakeme tepki gösterdi. Hakem, bunun üzerine Yeni Güneyspor Yöneticisi Ercan Tavacı ile birlikte yedek kulübesindeki bir idareciyi daha kırmızı kartla cezalandırdı.

Gördüğü kırmızı kart sonrası sinirleri gerilen Yeni Güneyspor Yönetici Ercan Tavacı, konuk ekibin yedek kulübesine yönelerek, olayların fitilini ateşleyen antrenörün üzerine yürüyünce saha içi bir anda karıştı.

Olaylara saha içi ve yakınlarında görevde bulunan güvenlik güçleri müdahale etti. Maçı izleyen taraftarlar da aşağıya inerek misafir takım yedek kulübesi ve tel örgüleri tekmeledi. Yaklaşık 10 dakika duran maç, olayların yatışması sonrasında kaldığı yerden devam etti.

18 Eki 2023 - 12:30 - Spor

Muhabir  İhlas Haber Ajansı