x

Çine için çalışacağız

Çine Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Soğancılar Mahalle Muhtarı Ali Tarhan, muhtarların günlerini kutlarken, “Çinemizi daha güzel, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Osman  Yurttaş
Osman Yurttaş Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Çine Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Soğancılar Mahalle Muhtarı Ali Tarhan, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programın ardından açıklamalarda bulundu.

Muhtarlar olarak, kentin daha iyi bir noktaya gelmesi adına çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Tarhan, “Ülkemizin en köklü ve en temel yerel yönetim birimlerinden biri olan muhtarlarımız, mahallelerde devletimizin tüm kurumlarını temsil eden, kamu kurumları ile vatandaşlarımız arasında köprü kuran seçilmiş yöneticiler olarak demokrasi zincirinin en önemli halkalarındandır. Toplumun nabzını tutan, sorunlarını dinleyen, topluma yön veren ve çözüm odaklı çalışmalarıyla mahallelerimizi daha yaşanabilir kılan muhtarlarımızın emekleri takdire şayandır. Güzel kentimiz Çine’de, muhtarlarımızla birlikte, Çinemizi daha güzel, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyor, saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Ayrıca aramızdan ayrılmış olan değerli muhtarlarımızı da bu vesile ile yad ediyor, Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

19 Eki 2023 - 13:55 - Gündem

Muhabir  Osman Yurttaş