Didimli taksici kendini savundu

Aydın’ın Didim ilçesinde bir kadını taciz ettiği ileri sürülen 34 yaşındaki taksici E.S. kendisini gasp edenlerin bu suçtan kurtulmak için kendisine iftira attığını öne sürdü.

Büyütmek için resme tıklayın

Didim’de 19 Ekim Perşembe gecesi darp ve gasp edildiğini söyleyerek hastaneye giden taksici E.S ‘nin bir kadına sarkıntılık ettiği ve bu nedenle dövüldüğü öne sürülmüştü.
Manşet’e açıklamada bulunan taksici E.S kendini savundu ve iddiaları kesin bir dille yalanladı.

“DARP VE GASP EDİLDİM”
Olay gecesi cep telefonundan arandığını ve müşteri olduğunu söyleyen kişiler tarafından Sağtur Huzur sitesi üstü Patlıcan Koyu civarına çağrıldığını belirten E.S önce başına şişeyle vurularak darp edildiğini, ardından da 5 bin lirasının alındığını iddia etti.
Şüphelilerin sabah saatlerinde yakalandığını ve kendisinin de teşhis için emniyete gittiğini belirten 34 yaşındaki taksici E.S, “Bu suçtan kurtulmak için bana tacizci diyorlar. Emniyette verdikleri ifadede benim kız arkadaşlarını farklı günlerde 3 kere korna çalarak taciz ettiğimi söylemişler. Hatta kız arkadaşları da benden şikayetçi olmuş. Ben kimseyi taciz etmedim. Hem her korna çalan taciz etmiş mi oluyor? Korna çaldıysam bile kız arkadaşları bunu nasıl ve neden üzerine almış ben anlamadım. Hem de ben aynı kıza 3 farklı günde 3 kere korna çalmışım. Bu iddiada bir tuhaflık yok mu” sözleri ile kendini savundu.
Araç içi kamerasının internet olmadığı için kapalı kaldığını belirten E.S ortada bir görgü tanığının da olmadığını belirtti.

Ekli Dosyalar

20 Eki 2023 - 22:47 - Asayiş