x

Aydınspor’da kriz çözüldü

Asi Kankalar taraftar grubunun bir süredir yönetime gösterdiği tepki yanıt buldu ve böylelikle Aydınspor’da sezon öncesi yaşanan kaos ortamı sona erdi.

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Süper Amatör Lig ekiplerinden Aydınspor’da yeni yönetim ve Asi Kankalar arasında yaşanan gerilim, dün oynanan ve yarıda kalan Ortaca maçında yaşanan olaylar nedeniyle hat safhaya yükseldi. Daha önce de Ünal Zor ve yönetimine ilişkin tepkisini ortaya koyan Asi Kankalar, dün akşam saatlerinde Atatürk Kent Meydanı’nda basın açıklamasında bulundu ve sorunun çözülmesi gerektiğini dile getirdi. Asi Kankalar’ın yaptığı bu çağrı ise sonunda siyah beyazlı yönetim tarafından dikkate alındı ve kriz ortadan kalktı.

SAATLER SÜREN TOPLANTI
Atatürk Kent Meydanı’nda toplanan Asi Kankalar, yönetimde bulunan ve ismi FETÖ ile bağlantılı kişilerin Aydınspor mazisine zarar verdiğini ifade ederek tepki gösterdi. Aradan geçen birkaç saatin ardından Ünal Zor ve yönetimi, Asi Kankalar ile gece yarısına kadar süren bir toplantı gerçekleştirdi. Daha önce sadece Aydınspor’u destekleme kararı aldığını belirten Asi Kankalar, toplantının ardından her koşulda yönetim ve futbolculara desteğinin süreceği öğrenildi.

23 Eki 2023 - 11:13 - Spor

Muhabir  Hakan Horata