x

Dora Express 4’ncü şubesini açtı

Toptan fiyatına perakende satış ve yenilikçi modelleriyle bölgedeki büyüyen Kuyucak’ın ilk alışveriş merkezi Dora Express, 4’üncü şubesini Yamalak’ta hizmete açtı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
+4
Video için play'e tıklayın

Kuyucak’ta hizmet veren Dora Express 4’üncü şubesini Yamalak Mahallesi’nde açtı. Gıdadan zücaciyeye, kozmetikten oyuncağa, kırtasiyeden, elektronik malzemeye, manavdan küçük ev eşyalarına kadar geniş ürün yelpazesiyle toptan fiyatına perakende satış yapan Aydın’ın yerli zincir marketi Dora Express Kuyucak ve Denizli’den sonra Yamalak halkının da hizmetine sunuldu. 350 metrekarelik işletme bölgede ilk olma özelliğini taşıyor.

HİZMET AĞI HER EÇEN GÜN BÜYÜYOR
İşletmeci Sadık Murat Dora’nın 2019 yılında sektöre giren Dora Express müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasıyla kısa sürede büyüdü. Güvenilir alışveriş anlayışıyla bölgedeki yayılımını sürdüren Dora Express, hizmet ağını genişletti.

AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENDİ
Alanında uzman personeliyle kaliteli hizmet sunan Dora Express’in Yamalak Şubesi için görkemli bir açılış töreni düzenlendi. Törene Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden, MHP İlçe Başkanı Metin Bozkuş, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Muhammet Ali Künkçü, siyasi parti temsilcileri, STK’lar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dualar edildi, kurban kesildi, katılımcılara dondurma ve helva ikram edildi. Kesilen kurdelenin ardından işletme hizmete açıldı.

YENİ ŞUBELER YOLDA
Genç iş adamı Sadık Murat Dora, yeni şubeler için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Yeni şubelerimiz yolda. Vatandaşımıza kaliteli hizmet sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. A’dan Z’ye her ürünün bulunduğu işletmelerimize tüm herkesi bekliyoruz” dedi.

23 Eki 2023 - 13:55 - Gündem

Muhabir  Mustafa Çelik