x

Ankara'da yoğun mesai

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar da katıldı.

Ali Bulur
Ali Bulur Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanları toplantısına katıldı. Toplantının ardından Başkan Sakalar, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ı ziyaret ederek ilçeye yeni bir Erkek Öğrenci Yurdu ve 400 yataklı Devlet hastanesi yatırım planı için görüşme gerçekleştirecek.

Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar, "AK Parti Aydın Milletvekilimiz Kit Komisyon Başkanımız Mustafa Savaş'ı ziyaret ederek Söke’mizde ki devam eden yatırımları ve önümüzdeki dönemler için ihtayıcımız olan öncelikli taleplerimizi Erkek Öğrenci Yurdu, 400 yataklı Devlet Hastanesi yatırım planlamasına alınma isteğimizi ve Dalama Çayının tünelleri ile Aydınımız ve ilçelerinin su ihtiyacını karşılayacak mega projenin yer aldığı konuları görüşeceğiz. Yeni Ticaret Odası binamızla ilgili son durum gayet iyi. İmzalar atıldı. Temel atma törenini de yakında açıklayacağız. Her zaman Söke için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

23 Eki 2023 - 14:31 - Gündem

Muhabir  Ali Bulur