x

Aydın'da skandal anlar!

Aydın'da ilçeler arası yolcu taşımacılığı yapan bir otobüs şoförü, kadın yolcunun yakını olduğu belirtilen kişi tarafından darp edildi. İlginç planla dayak yiyen şoför neye uğradığını şaşırırken olayın sebebi ise diğer yolcuları ve duyanları şoke etti.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
+1
Video için play'e tıklayın

Olay, Aydın'ın Çine ilçesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre otobüste bulunan bir kadın, aracın dolduğu iddiasıyla daha fazla yolcu almaması konusunda Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne ait yolcu otobüsünün şoförünü uyardı.

Yolcu kapasitesi 51 olan otobüsün henüz dolmadığını belirten şoför M.Ş. ise böyle bir şeyin mümkün olmadığını dile getirdi. Sürücünün yolcu almaya devam etmesi üzerine kadın yolcu sinirlendi.

ARKADAŞINI ARADI
İddiaya göre, şoföre öfkelenen kadın yolcu telefonla bir yakınını arayıp şoförden şikayetçi oldu. Çine şehir merkezinde arka kapıdan inen kadın yolcu, aynı durakta bu defa yanında bir erkek vatandaşla otobüse bindi.

Kadın yolcunun arkadaşı M.Y., "Neden fazla alıyorsun" diyerek şoförle tartışmaya başladı. Bunun üzerine sürücü, göstergeyi işaret edip kural ihlali yapmadığını göstermeye çalıştı.

BİLEĞİ ACIMIŞ!
Kadın yolcu, otobüste fazla yolcu olduğu için bileğinin acıdığını öne sürdü. Bu sırada M.Y., herkesin şaşkın bakışları arasında şoföre saldırdı. Araçtaki diğer yolcuların araya girmesiyle şüpheli şahıs ve kadın yolcu otobüsten dışarı atılırken, durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri kamera kayıtları ile birlikte şoföre saldıran şahsı gözaltına aldı.

Kameralara anbean yansıyan olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

23 Eki 2023 - 14:53 - Asayiş

Muhabir  İhlas Haber Ajansı