x

EA Tenis’e önemli ziyaret

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Başkanı Cengiz Durmuş ve Genel Sekreteri Serhat Altınel, Aydın’ın tenisteki öncü markası olan EA (Engin Arslan) Tenis Akademisi’ni ziyaret etti.

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

EA Tenis Akademisinin tesislerini gezen ve burada sporcular ve sporcuların velileriyle sohbet eden Başkan Durmuş ve Genel Sekreter Altınel, sevenleriyle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. EA Tenis Akademisi’nin Aydın’da bir marka olduğunu ve Türkiye genelinde de başarılarıyla isminden sık sık söz ettiren bir kuruluş olduğunu dile getiren TTF Başkanı Cengiz Durmuş, “Aydın’da tenis sporuna katkı sağlayan ve tenis sporunu Aydın’da yaymak için her türlü fedakarlığı yapan Aydın Tenis İl Temsilcimiz ve EA Tenis Akademisi kurucusu, baş antrenör Engin Arslan’a teşekkür ederim” diye konuştu.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan baş antrenör Engin Arslan, “Başkanımız sayın Cengiz Durmuş, federasyonumuzun faaliyetlerinden bahsetti. federasyonumuz adına Ankara’da büyük bir projeyi kazandıran başkanımız, federasyonumuza ait tenis kompleksini anlattı. Kompleksin sporcularımız için ve Türkiye’de tenis gelişimine katkı sağlayacağı bir spor tesisi kazandırmaya çalıştıklarının bilgisi verdi” şeklinde konuştu.

Antrenör Arslan sözlerine şöyle devam etti:
“Aydın ili Efeler ilçemizde birçok tenis organizasyonunun yapılmasına ve tenis sporunun bu kadar gelişmesine olanak sağlayan EA Tenis Spor Kulübü olarak, başkanımız, genel sekreterimiz ve ekibi sayesinde bu tarz organizasyonlar da yapılarak, tenis sporunu Aydın ilimizde yaymayı başarmış bulunmaktayız. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da federasyonumuzun adını en şekilde iyi sporcular yetiştirmeye devam ederek federasyonumuzu en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Bize olan destekleri ve ziyaretleri için federasyon başkanımız ve ekibine teşekkür ederiz.”

24 Eki 2023 - 12:00 - Spor

Muhabir  Hakan Horata