x

YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK!

Aydınspor yönetimi ve Asi Kankalar taraftar grubunun arasındaki krizin çözülmesi sonrası camia tam anlamıyla bütünleşti. İdmanda açıklamalarda bulunan teknik direktör Serkan Bilen, Aydınlılara şampiyonluk sözü verdi.

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Süper Amatör Lig’de sezonun başlamasına az bir süre kala, Aydınspor yönetimi doğru bir hamlede bulunarak, Asi Kankalar ile olan buzları eritti. İki tarafın da anlaşması sonucu idmana ziyarette bulunan Asi Kankalar, Aydınsporlu futbolculara ve teknik heyete baklava ikramında bulundu. Yaklaşık 100-150 kişilik taraftarla idmanda yerini alan Asi Kankalar, çalışmalarını sürdüren oyuncuları tek tek çağırdı. Teknik direktör Serkan Bilen’i de ayrıca çağıran taraftar, deneyimli teknik adamdan şampiyonluk sözü aldı.

“DESTEĞİ İLK GÜNDEN BERİ HİSSEDİYORUZ”
Aydınspor’un taraftarıyla beraber gerçekleştirdiği idmanda açıklamalarda bulunan Serkan Bilen, camia olarak bütünlük örneği gösterdiklerini belirtti. Kulübe geldiği ilk günden bu yana, Aydınspor taraftarının büyüklüğünü oyuncularına aktardığını ifade eden Bilen, “Bazı arkadaşlarımız belki sadece televizyondan gördü daha önce bu desteği. Şimdi birebir şahit oldular ve tüylerimiz diken diken oldu. Taraftarımızın desteği zaten hep bizimleydi. Ama bugün görüyoruz ki Aydınspor, yönetimiyle, teknik ekibiyle ve taraftarıyla tamamen bütünleşmiş” diye konuştu.

“AYDINLILARA SÖZ”
Asi Kankalar’ın idmana ziyaretinden oldukça fazla etkilendiklerini ve kendilerini motive ettiğini belirten Bilen, hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak olduğunu belirledi. Bilen, taraftara söz vererek; “Hedefimiz sezon başından beri belirlediğimiz, Bölgesel Lig’e çıkmak. Aydınspor’u bir an önce profesyonel lige çıkartmalıyız ve bu yolda Asi Kankalar’ımızın çok büyük bir güç olacağını biliyoruz. Onlar desteğini bizden esirgemezlerse biz de söz veriyoruz tüm Aydınlılara, o kupayı kaldıracağız” diye konuştu.

24 Eki 2023 - 17:28 - Spor

Muhabir  Hakan Horata