x

AYDIN’DA 50 BİN ÖĞRENCİNİN GÖZÜ BU HABERDE

Ulaştırma Bakan Uraloğlu üniversite öğrencilerine verilecek ücretsiz 10 GB'lik internetle ilgili sürecin tamamlanma aşamasında olduğunu duyurdu. Duyuru Aydın’da okuyan 50 binden fazla üniversite öğrencisini de yakından ilgilendiriyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinin 2023-2024 Akademik Yıl Açılış ve EKEV-2023 Akademik Bilim Sanat ve Spor Ödülleri Töreni'nde Aydın’da 50 binden fazla üniversite öğrencisinin merakla beklediği müjdeyi verdi.
Uraloğlu, üniversite öğrencilerine verilecek ücretsiz 10 GB'lik internetle ilgili sürecin tamamlanma aşamasına geldiğini bildirdi.

KASIM AYININ BAŞINDA TAMAM
Bakan Uraloğlu, konuyla ilgili şunları kaydetti:
"Sayın Cumhurbaşkanı'mızın sizlere vadettiği 10 GB internetle ilgili süreci aşağı yukarı tamamladık. Gençlik ve Spor ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile çalışıyoruz. Bu ayın sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz ama yetişmezse de kasım ayının başında hazır olmuş olacak. Onları size vermiş olacağız. Bilgisayar ve cep telefonuna ciddi bir destek sağlamış olacağız. O da netleşti."24 Eki 2023 - 20:23 - Teknoloji