x

Ankara’da özel oda zirvesi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la özel odada görüştü.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Ankara’daki temaslarını sürdürüyor. Dün AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen ile bir araya gelen Özcan, bugün de AK Parti Grup toplantısına katıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ertürk ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı toplantıda Özcan da yer aldı.

ERDOĞAN’LA ÖZEL GÖRÜŞME

Grup toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkan Özcan’ı kabul etti. Özel bir odada Erdoğan’la görüşme gerçekleştiren Özcan, bu görüşmenin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Kürşat Engin Özcan, Nazilli'mize olan sevgisini derinden hissettiğimiz Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a kabullerinden dolayı teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye Yüzyılı hedefimize ulaşmak için azimle çalışacağız” dedi.

11 AYDA 4’NCÜ KEZ

AK Parti’ye transferinin ardından Başkan Özcan son 11 ay içinde Erdoğan ile 4’ncü görüşmesini gerçekleştirdi. Özcan’ın bu hamlesi yerel seçimler öncesi bir mesaj olarak yorumlandı.

25 Eki 2023 - 16:34 - Siyaset

Muhabir  Mustafa Çelik