x

Kaymakam Keklik görev başında

Kuşadası Kaymakamı İbrahim Keklik, göreve başlamasının ardından çeşit kurumları ziyaret etmeye başladı

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
+2
Haber albümü için resme tıklayın

23 Ağustos 2023 tarihinde göreve başlayan Kaymakam Keklik, kurum yöneticileri ve çalışanları ile tanışıyor, ilçenin sosyal ve ekonomik yapısı bilgi alıyor. Kuşadası’na yeni atanan Kaymakam Keklik, göreve başlamasının ardından bir dizi iade-i ziyaret yaptı.

Mal Müdürlüğü, Hazine Avukatlığı, Milli Emlak Müdürlüğü ve Vergi Dairesi Müdürlüğü'nü ziyaret eden Keklik, faaliyetlerini ve işleyişlerini anlattı.
Egeport Liman İşletmeleri Genel Müdürü Aziz Güngör’e de iade-i ziyarette bulunan Keklik, Deniz Hudut Kapısı’nda inceleme yaptı. Keklik ziyaret sırasında; Kuşadası’nın deniz limanının ve gümrük kapısının önemli bir rol oynadığını bildirdi. İş dünyasının temsilcileriyle de bir araya gelen Keklik, ilçenin tarihsel geçmişini ve ekonomik durumunu da değerlendirdi. Kuşadası Yerel Tarih Dergisi Sorumlu Müdürü ve Araştırmacı Ali Ergül ile görüşen Keklik, ilçenin hem turistik hem de kültürel açıdan zengin bir geçmişe sahip olduğu ifade etti. İlçe Nüfus Müdürlüğü ile de bir araya gelen Keklik, Nüfus Müdürlüğü’nün vatandaş hizmetleri açısından öneminden söz etti.

26 Eki 2023 - 09:50 - Siyaset

Muhabir  İhlas Haber Ajansı