x

Müdür Şenkul'dan sporculara destek

Aydın İl Sağlık Müdürü Eser Şenkul, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleşen Kamu Spor Oyunları’nda derece alan Aydın Devlet Hastanesi Masa Tenisi Takımı ve İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımı ile görüştü

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
+2
Haber albümü için resme tıklayın

İl Sağlık Müdürü Şenkul, Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde Türkiye genelinde düzenlenen Kamu Spor Oyunları’nda derece alan Aydın Devlet Hastanesi Masa Tenisi Takımı ve İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımı’nı ağırladı. Atatürk Devlet Hastanesi Masa Tenisi Takımı Ege Bölge birincisi olurken, voleybol branşında İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımımı 3’üncü oldu. Atatürk Devlet Hastanesi Masa Tenisi Takımı, şampiyona da sırasıyla Uşak, Manisa (Hükmen), Denizli, Afyon ve İzmir takımlarını yenerek namağlup şampiyon oldu.

"BAŞARILAR DİLİYORUM"

Ziyaretin ardından açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, “Vatandaşlarımıza hizmet noktasında göstermiş oldukları gayret ve başarılı çalışmalarını yanında gerçekleştirilen turnuvada da üçüncü olan voleybol takımımızı, ilimizde birinci olarak Ege Bölge Şampiyonasına katılan ve Ege Bölgesi Şampiyonu olan masa tenisi takımımızı tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazanan Atatürk Devlet Hastanemiz masa tenisi Takımımıza da şampiyona da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

26 Eki 2023 - 16:35 - Spor

Muhabir  İhlas Haber Ajansı