x

SİYASİLER ACIYI PAYLAŞTI

Aydın’da yaşanan ve tüm Türkiye’yi yasa boğan asansör faciasında siyasetçiler konunun takipçisi olma sözü verdi. AK Parti ve CHP milletvekilleri sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kazada hayatını kaybeden Zeren Ertaş’ın ailesine başsağlığı dilerken sürecin sonuna kadar takipçisi olacaklarını ifade etti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
+4
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş Ömer Özmen ve Seda Sarıbaş, CHP Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Efeler Belediye Fatih Atay, Aydın Güzelhisar KYK Kız öğrenci yurdunda yaşanan asansör faciasından sonra yaptıkları paylaşımlarla kazada hayatını kaybeden 22 yaşındaki Zeren Ertaş’ın acılı ailesinin yasını paylaştı.

Aydınlı vekiller aileye başsağlığı ve sabır dilerken olayın peşini bırakmama sözü verdi.

Vekiller paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Mustafa Savaş

İlimizdeki öğrenci yurdunda yaşanan elim bir kaza sonrasında Valimiz Sayın Yakup Canbolat konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunmuş, adli ve idari soruşturmanın başlatıldığını ifade etmiştir.

Yaşanan bu kazada hayatını kaybeden üniversite öğrencimiz Zeren Ertaş'a Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesine ve tüm arkadaşlarına başsağlığı, kazadan etkilenen öğrencilerimize de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Ömer Özmen

Dün gece Aydın KYK Güzelhisar Kız Öğrenci yurdunda meydana gelen talihsiz kaza hepimizi derinden üzdü.

 Yetkililerce başlatılan inceleme ve soruşturma süreci devam etmektedir. Yaşanan bu elim olay hem ailesi hem de arkadaşları açısından tarif edilemez bir acıdır.

Seda Sarıbaş

Dün gece Aydın KYK Güzelhisar Kız Öğrenci yurdunda meydana gelen talihsiz kaza hepimizi derinden üzmüştür.

Yetkililerce başlatılan inceleme ve soruşturma süreci devam etmektedir.

Yaşanan bu elim olay hem ailesi hem de arkadaşları açısından tarif edilemez bir acıdır.

Fatih Atay 

Güne çok üzücü bir haberle başladık. Genç bir kızımızın Aydın Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu'nda yaşanan asansör kazasında hayatını kaybetmesi hepimizin yüreğini parçaladı. Öğrenci kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Özlem Çerçioğlu

Kentimizde bulunan Işıklı KYK Kız Öğrenci Yurdu’nda asansörün düşmesi sonucu hayatını kaybeden öğrencimiz Zeren Ertaş'a Allah'tan rahmet; ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

Başımız sağ olsun.

Bülent Tezcan

Aydın Işıklı KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda gerçekleşen asansör kazası sonucu yaşamını yitiren gencecik öğrencimiz Zeren Ertaş'a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı, yaralanan öğrencilerimize ise acil şifalar diliyorum.

Tüm Türkiye'yi derinden yaralayan bu acı olayla ilgili ihmallerin olduğu da ortadadır.

Bu acı sürecin en başından en sonuna kadar takipçisi olacağız.

Süleyman Bülbül

Aydın'ın Efeler ilçesinde bulunan Işıklı KYK yurdunda ihmal sonucunda düşen asansörde Zeren Ertaş evladımızı kaybettik.

Öğrencimize Allah'tan rahmet diliyor, acılı ailesine, yakınlarına ve arkadaşlarına sabırlar diliyorum. Yaralanan öğrencilerimize acil şifalar diliyorum.

 Bu işin peşini bırakmayacağız, konunun takipçisi olacağız!

26 Eki 2023 - 18:49 - Asayiş

Muhabir  Haber Merkezi