x

Nazilli’de hayvan severlerin dikkatine

Nazilli’de yaralı olarak bulunan ‘Bücürük’ adında bir köpek, bir grup hayvan sever tarafından tedavi için kliniğe götürüldü. Tedavi masraflarını tam olarak karşılayamayan hayvan severler destek beklediklerini kaydetti.

Ömer Harmankaya
Ömer Harmankaya Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Nazilli ilçesine bağlı İsabeyli Mahallesi’nde Yeşildere mevkiinde ‘Bücürük’ adında terrier cinsi sahipsiz bir köpek, yaralı halde bulundu.
Bir grup hayvan sever tarafından kliniğe götürülüp tedavi ettirilen köpek için tedavi masrafı tam olarak karşılanamadı. Masrafların bir kısmı köpeği bulan hayvan severler tarafından ödendi.

Cumhuriyet Mahallesi Beşeylül Caddesi’nde hizmet veren Egetek Veteriner Kliniği’nde tedavisi tamamlanan Bücürük için, ilçedeki hayvan sever vatandaşlardan yardım bekleyen vatandaş whatsApp ihbar hattı üzerinden bizlere ulaşarak sesini duyurmak istedi.

Hayvan sever vatan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Biz bir araba çarpmış köpek bulduk tedavi ettirdik. Ayağında kırık varmış elimizden geldiğince kliniğe bir miktar para verdik. Tedavi masrafı 5 bin TL tuttu. Ancak bu parayı tam olarak kapatamadık. Bize bu konuda yardımcı olabilecek hayvan sever kişilere ulaşmamızı sağlar mısınız? Direkt klinik IBAN adresini paylaşırız hayvan severler 3-5 demeden az da olsa bir şeyler verirse kısa sürede borcumuzu kapatmış oluruz. Yardımcı olmak isteyen vatandaşlar, direkt olarak veteriner hekimimiz ile irtibat sağlayabilir. Veteriner Hekim Osman Yırtımcı: 0544 590 00 98.”

27 Eki 2023 - 12:06 - Gündem

Muhabir  Ömer Harmankaya