x

Memleket’ten MANŞET’e ziyaret

Memleket Partisi Nazilli Belediye Başkan Adayı Ali Çetinkaya, seçim çalışmalarında frene basmıyor. MANŞET’i ziyaret eden Çetinkaya ve heyeti, İmtiyaz Sahibi Erdal Savaş ile bir araya geldi.

Ömer Harmankaya
Ömer Harmankaya Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Yerel seçim çalışmalarında sahaya erkenden çıkan ve çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmak istemeyen Memleket Partisi Nazilli Belediye Başkan Adayı Ali Çetinkaya, bir yandan da basın ile temaslarını sürdürüyor. İlçede hizmet veren gazete sahiplerini ziyaret eden Ali Çetinkaya, gazetemizin misafiri oldu. Çetinkaya, İmtiyaz Sahibi Erdal Savaş ile bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

HİZMET İÇİN HAZIR KITAYIZ
Ziyaret sonrası yerel seçim çalışmaları hakkında açıklama yapan Ali Çetinkaya, Nazilli’ye hizmet etmek için hazır olduklarını belirtti. Çetinkaya, “Bizim için yerel seçim çalışmaları 31 Mart 2019 günü seçim sandıkları açıldığında başladı. Biz yola hizmet etmek için çıktık. 5 yıldır gözlemliyoruz, neler yapabiliriz bunu tartışıyoruz. Projelerimizin hepsini hazırladık. Biz Nazilli’mize hizmet etmek için hazırız. Yıllardır süregelen bir çalışmamız var. İlçe örgütümüz de benim adaylığım konusunda hem fikir oldu. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’de bizim adaylığımızı kamuoyu ile paylaştı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu işi ekip arkadaşlarımıza borçluyum. İnşallah 1 Nisan 2024 tarihinden itibaren 160 bin kişiye eşit şekilde hizmet vereceğimize söz veriyorum. Biz pilot olmaya hazırız. Uçağın burnunu kaldırdık, gövdeyi de halk kaldırırsa biz bu uçağı uçurur. Bu memlekete de hizmeti yağdırırım.” ifadelerini kullandı.

27 Eki 2023 - 19:34 - Gündem

Muhabir  Ömer Harmankaya